Бібліотека в переддень Дня Конституції презентувала читачам календарну виставку, на якій представлено літературу про історію Конституції України, добірку матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію. Читачам також запропонована правознавча та історично-довідкова література. Для широкого кола користувачів підготована бесіда "Конституція - паспорт держави".
Сьогодні у Світі відзначають Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом. Боротьбу з розповсюдженням наркотиків і їхнім обігом розпочалась ще 100 років тому. На початку ХХ століття, в 1909 року Шанхайська опіумна комісія, у складі якої було 13 країн, робила спробу обмеження ввезення наркотиків із Азії, але і до сьогодні ця проблема не знайшла вирішення.
У 1987 році ООН було офіційно прийнято щорічно відзначати 26 червня як Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом. Це рішення, прийняте 7 грудня 1987, стало вираженням своєї рішучості посилювати діяльність у напрямі боротьби зі зловживання наркотиками.
У бібліотеці до цього дня оформлено календарну виставку. Література, представлена на ній застерігає, що наркоманія -не розкішне заняття, не пустощі, не час, приємно проведений в компанії, а хвороба.
В ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ (22 червня), ВІДБУЛАСЯ історична ГОДИНа "полеглим присвячується". ПРАЦІВНИКИ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ, БІБЛІОТЕКИ, ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОКЛАЛИ КВІТИ БІЛЯ СКОРБОТНОЇ МАТЕРІ ТА БІЛЯ ПАМ'ЯТНИКА ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ, вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
22 червня 1941 року гітлерівські війська віроломно вторглися на територію СРСР, порушивши Договір про ненапад. О четвертій годині ранку німецька авіація скидала бомби на Київ та інші міста України. Наші війська чинили героїчний опір.
Страшне слово „війна" увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Усіх охопило почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами.
Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з фашистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена календарна виставка
„Червень 1941: над пам'яттю роки не владні", що діє у бібліотеці.
Звичаї та традиції, пов'язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Трійця вважається в народі одним з найбільших свят після Різдва та Великодня.
За біблійними переказом, на 50-й день після воскресіння Ісуса Христа люди, які молилися, побачили Святого Духа, що зійшов на апостолів. На місці зішестя було збудовано перший християнський храм і з того часу Трійця вважається початком народження християнської церкви.
Ще в Україні Трійцю вважають часом відновленого життя, зелені. В суботу, напередодні свята, люди прикрашають свої житла гілками клена, липи, ясена.
В бібліотеці оформлено виставку „Зеленеє свято у травах іде", на якій представлені різні літературні жанри, що знайомлять читачів з історією і традиціями святкування Трійці. Біля виставки відбувся народознавчий калейдоскоп "Ой прийди, неділя Зелена". Читачі познайомились з витоками, звичаями та обрядами у різних регіонах країни.