вторник, 6 июня 2017 г.

СВЯТО ТРІЙЦІ

      Святкування Трійці в Будинку культури  було затишним і разом з тим велелюдним. Атмосфера у залі - пронизана наскрізь, нашим рідним - українським - душевністю і гостинністю.    
     На зустрічі були присутні начальник Добропільського територіального центру соціального обслуговування населення Катрич Ольга Миколаївна, 
заступник начальника Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Громило Наталя Миколаївна, голова громадської організації "Добре Поле" Марченко Любов Олександрівна, протоієрей Святоуспенської церкви отець Анатолій.  
     На початку заходу про святкування Святої Трійці розповів отець Анатолій. У концертну програму ведуча вплела віночок народних традицій Зелених свят. А працівники будинку культури  влаштували такий гарний концерт, що куди там  столичним майстрам співу і танцю! 
     Зал був святково прикрашений зеленню: квітами, лікарськими травами, про які розповіли організатори зустрічі. Потім всі присутні смакували запашним лікувальним чаєм із солодощами.   
   До уваги присутніх - виставка  „Зелене свято у травах іде", на якій представлені різні літературні жанри, що знайомлять читачів з історією і традиціями святкування Трійці.
Комментариев нет:

Отправить комментарий