воскресенье, 25 июня 2017 г.

   Результат пошуку зображень за запитом "міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням"   Сьогодні у Світі відзначають Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом. Боротьбу з розповсюдженням наркотиків і їхнім обігом розпочалась ще 100 років тому. На початку ХХ століття, в 1909 року Шанхайська опіумна комісія, у складі якої було 13 країн, робила спробу обмеження ввезення наркотиків із Азії, але і до сьогодні ця проблема не знайшла вирішення. 
      У 1987 році ООН було офіційно прийнято щорічно відзначати 26 червня як Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом. Це рішення, прийняте 7 грудня 1987, стало вираженням своєї рішучості посилювати діяльність у напрямі боротьби зі зловживання наркотиками.
       У бібліотеці до цього дня оформлено календарну виставку. Література, представлена на ній застерігає, що  наркоманія -не розкішне заняття, не пустощі, не час, приємно проведений в компанії, а хвороба.

Комментариев нет:

Отправить комментарий