Страницы

БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ



   У 1941-1943 роках Бабин яр став місцем масових страт і поховань, величезною братською могилою. Лише за 2 дні, 29 та 30 вересня 1941 року було знищено більше 30 тисяч євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва, за різними джерелами, загинуло понад 100 000 людей різних національностей. Після Другої світової війни Бабин яр став символом людської трагедії, страждань мирного населення під час війни. Про це розповіли на уроці-роздумі "Бабин Яр: без права на забуття". До уваги користувачів книжкова полиця "Місце злочину - Бабин Яр".

среда, 27 сентября 2017 г.

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

   Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек  бібліотека проводить "Тиждень популяризації бібліотек і бібліотечних послуг". Для читачів демонструється виставка-нагадування "Є книги незаслужено забуті..." та виставка хіт-парад "Книжковий букет письменників-ювілярів".



вторник, 19 сентября 2017 г.

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ, МОЯ ЗЕМЛЯ

 Мій рідний край, моя земля,
Батьківщина ти моя,
Ти моя  одна єдина,
Моя любове, Україно!

   Україна  – це наша гордість. Ми любимо її природу, багаті надра, а особливо, працьовитих,  привітних і талановитих людей. Україна  – це рідна домівка, привітні посмішки і сяючі очі людей. Україна в кожному колосочку, в кожній квіточці, краплинці роси, в кожній  гілочці, в щебетанні пташок, шепоті струмка… Її не можна не любити, нею не можна не захоплюватися. Свою любов до Батьківщини діти показали в малюнках, які малювали на творчому заході, присвяченому 85-й річниці заснування Донецької області.









 

пятница, 8 сентября 2017 г.

СЛАВИМО ПОДВИГ ЗЕМЛЯКІВ

    В день  визволення  Донбасу  від  фашистських  загарбників у Святогорівці відбулася година скорботи біля пам'ятника скорботній матері. У почесній варті - військовослужбовці та учні. В кінці заходу відбулася хвилина мовчання та покладання квітів.


     В цей день згадали  трудові  і бойові  подвиги,  що  дозволили  досягти   перемоги,  і жахливі  втрати,  які  зазнала  наша  Вітчизна  та  її  народ  під  час війни.  Тисячі  синів  шахтарського  краю  встали  на  захист  Донеччини  у  1941 році.  А  загартовані  в  боях  шахтарі   та  металурги  гнали  фашистів  на   захід, звільняючи  рідний  край  у  1943-му.   Про  ці  події   розповіли  користувачам  під  час проведення  героїко-патріотичної  години  "Пам'ять  тих  днів  невмируща". До уваги присутніх експонувалася книжкова виставка "Живи і пам'ятай". Потім відбувся перегляд художнього фільму про другу світову війну.